Vand masina in stare excelenta!!! Pompa GRM a fost inlocuita la 220.000 km, uleiul in cutia de viteze cu filtru a fost inlocuit la 220.000 km, cartea de service cu toata treaba, amortizorul volanta a fost inlocuit la 220.000 km, toate amortizoarele au fost inlocuite cu Bilstein, toate filtrele MAN si uleiul special pentru motorul Ford cu 0 km nu functioneaza perfect, cutia de viteze nu functioneaza acum 10 km. consuma ulei, masina economica: 6,5 litri in oras, 4,5-5 litri pe autostrada in conditii ideale, 3,8 litri pe autostrada. Discuri de frana originale Ford, cauciucuri de vara Michelin, anvelope de iarna Hankook in stare buna. Farurile au fost inlocuite cu Bi-led, faza scurta si lunga sunt la un nivel ridicat, este placut de condus atat ziua cat si noaptea. Se aude zgomot în portbagaj